N.B. BARAN MAKİNA SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ.

+90 312 354 2183
info@baranmakina.com
Uzay Çağı Cad. No:48 (Eski 10)
Ostim-Yenimahalle / ANKARA

Kurumsal

BARAN MAKİNA San ve Tic Ltd Şti olarak 1984 yılından itibaren İş makinaları orijinal yedek parçaları ve OEM ürünlerinin ithalatını yapmaktayız.2012 yılında da N.B BARAN MAKİNA SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ. Unvanını alarak sizlere hizmet vermeye devam ediyoruz. Bugün Türkiye çapında geniş bir müşteri portföyüne sahip olan kuruluşumuz, konusunda deneyimli elemanları ile müşterilerini desteklemektedir. Firmamız; ekip çalışmasını benimseyen yöneticilerimiz ve görevini en iyi şekilde yerine getirmeye hazır bilgili, eğitimli çalışanları ile sektördeki liderliğini korumayı, müşteri memnuniyeti odaklı hizmet anlayışı ile çalışmalarını etkili bir şekilde yürütmeyi amaçlamaktadır.


Satış politikamız 2012 yılı itibariyle Satış Elemanlarımızın Müşteri Temsilcisi olmaları yönünde ciddi eğitim faaliyetlerine başlanmıştır. Bu sebep ile Türkiye ‘nin dört bir tarafında var olan müşterilerimiz ve müşteri adaylarımız ile aramızda ki mesafeleri kaldırmak için


Müşteri Temsilcilerimiz bölge bölge il il ziyaretler gerçekleştirmektedirler. Firmamız iş bilincine ve ahlakına sahip dürüst, çağdaş, güler yüzlü personeli ile sizlere daha iyi hizmet vermeye çalışmaktadır. İş makinaları konusunda daha iyi hizmet verebilmek için sizlerin görüş ve düşünceleri bizler için çok önemlidir. Amacımız; sizler ile uzun süreli, samimi, güvenilir ilişkiler kurmaktır.


Firma bünyemizde 3 adet büyük depomuz bulunmaktadır. Depolarımızdaki stoklarımız da 133.000 ‘i aşkın yedek parça olup; stokumuzun %95’ı depomuzda mevcuttur . Bundan önce olduğu gibi bundan sonra da sizlere daha iyi hizmet vereceğimizi taahhüt ediyoruz.
Firmamız; iş makinalarında dünyada en önde gelen fabrikası olan tüm dünyanın kabul ettiği


MAHLE-CLEVITE VICTOR REINZ PERFECT KNCHT ürünlerini (piston, sekman, gömlek pim, motor subabları, conta takımları ,camshaft, turboger gr) motor malzemelerini 2011 yılından itibaren Türkiye’de satış ve pazarlamasında yetkili bayiliğini almıştır. Ayrıca CRANKSHAFT olarak kullanılan İspanyol SANZ marka ürünleri de stoklarımıza girmiştir. Hepimiz biliyoruz ki; ‘para; harcarken kazanılır’. Kaliteyi uyguna almak için piyasa araştırması yapmak çok önemlidir. Bu sebep ile yedek parçaya ihtiyacınız olduğunda firmamızdan teklif almanızı önem ile rica ederiz. Konu ile ilgili her türlü isteğinize derhal cevap vereceğimizi bilmenizi isteriz.Siz müşterilerimizin memnuniyeti için; uygun fiyat sunmak, ödeme kolaylığı sağlamak ,orijinal yedek parça ve üretici firmaların önerdiği garanti prosedürünü etkilemeyecek yan sanayi parçaları ,mevcut geniş stokumuz ile 7 gün 24 saat ihtiyacınıza cevap vermeyi görev bilmekteyiz.


Bu vesile ile sizin ile çalışmaktan mutluluk duyacağımızı belirtir; çalışmalarınızda başarılar dileriz.

Baran Makina